www.semeko.cz

Zdravýkoš Dárkový balíček Degustace

Kvalitní a velmi žádaný kus Zdravýkoš Dárkový balíček Degustace od značky Zdravýkoš snadno naleznete tady za extra cenu. Nabídka od 549 Kč.
Zdravýkoš Dárkový balíček

Pilsner Urquell 500ml plech  Legendární světlý ležák a zakladatel kategorie piv plzeňského typu. Díky 170 let neměnné receptuře, varnímu postupu a umění plzeňských sládků se kvalita plzeňského ležáku i jeho chuťový profil nemění.

Mini okurky s koprem 550g

Mini okurčičky cornichons, kopr, mořská sůl, hořčičné semínko, octový nálev: 100% přírodní To jsou MAMA’S Mini okurčičky s koprem. Jako i ostatní produkty značky MAMA´S, jsou i tyto cornichons naprosto výjimečné, a to nejen proto, že jsou ručně sbírané, ale hlavně pro svoji vyjímečnou chuť. Nenapadlo by nás, že existují lepší nakládané okurky než ty „znojemské“, ale tyto, předčí Vaše očekávání, stejně jako to naše.
Abychom zachovali organickou chuť a tradiční způsob výroby, nejsou přidány žádné přísady, konzervanty, umělá barviva natož tzv. éčka.

Srnčí paštika s červeným vínem/Paštika z daňka s česnekem 140g Zvěřinové paštiky vynikají vysokou kvalitou vstupních surovin. Potěší zejména labužníky a všechny, kteří hledají nové a zajímavé chutě a zážitky. Všechny naše produkty jsou bezlepkové. Zbývá už jen ochutnávat a nakonec vybrat tu, která se stane favoritem. Složení: maso z daňka/srnčí maso 50%, vepřové maso, zeleninová směs 25% (cibule, česnek, mrkev, petržel, celer), směs koření, jedlá sůl do 2,5%. Obsah tuku max. 30%. Po otevření uchovávejte v chladničce a do 3 dnů spotřebujte.