www.semeko.cz

Zdravýkoš Dárkový koš Jägermeister

Kvalitní a oblíbený produkt Zdravýkoš Dárkový koš Jägermeister od značky s dlouholetou historií Zdravýkoš je k dispozici právě teď za super peníze. Nabídky již od 1 299 Kč.
Zdravýkoš Dárkový koš
Ověřit dostupnost
Značka: Zdravýkoš
1 299

Jägermeister 0,7l 35% Jägermeister, neboli mistr lovec, je jedním z nejznámějších německých bylinných likérů, který si získal velkou oblibu v mnoha zemích. Šestapadesát ingrediencí (vzácné a exotické byliny, dřevo, koření, plody, semena a kořeny) dodává tomuto alkoholickému nápoji z německého Wolfenbüttelu jedinečnou a charakteristickou chuť Jägermeisteru.

Srnčí paštika s červeným vínem/Paštika z daňka s česnekem 140g Zvěřinové paštiky vynikají vysokou kvalitou vstupních surovin. Potěší zejména labužníky a všechny, kteří hledají nové a zajímavé chutě a zážitky. Všechny naše produkty jsou bezlepkové. Zbývá už jen ochutnávat a nakonec vybrat tu, která se stane favoritem. Složení: maso z daňka/srnčí maso 50%, vepřové maso, zeleninová směs 25% (cibule, česnek, mrkev, petržel, celer), směs koření, jedlá sůl do 2,5%. Obsah tuku max. 30%. Po otevření uchovávejte v chladničce a do 3 dnů spotřebujte.

Jelení paštika s brusinkami 140g Zvěřinové paštiky vynikají vysokou kvalitou vstupních surovin. Potěší zejména labužníky a všechny, kteří hledají nové a zajímavé chutě a zážitky. Všechny naše produkty jsou bezlepkové. Zbývá už jen ochutnávat a nakonec vybrat tu, která se stane favoritem. Složení: jelení maso 50%, vepřové maso, zeleninová směs 25% /cibule, česnek, mrkev, petržel, celer/, směs koření, jedlá sůl. Obsah tuku max. 30%. Po otevření uchovávejte v chladničce a do 3 dnů spotřebujte.

Mandle uzené, 100g. Složení: Mandle, rostlinný olej, sůl 0,9%, maltodextrin, kouřové aroma, Sójová bílkovina. Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota: 2753 kJ, 655 kcal, tuky: 54,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 4,2 g, sacharidy: 17,6 g z toho cukry: 4,3 g, bílkoviny: 20,2 g, sůl: 0,9 g.  Země původu: USA. Alergeny: Skořápkové plody, sója