www.semeko.cz

Zdravýkoš Dárkový koš Pánský dýchánek

Nejprodávanější produkt Zdravýkoš Dárkový koš Pánský dýchánek od značky s dobrým jménem Zdravýkoš pohodlně dostanete momentálně v naši nabídce za skvělou cenu! Aktuálně v akci od 1 099 Kč.
Zdravýkoš Dárkový koš Pánský
Ověřit dostupnost
Značka: Zdravýkoš
1 099

Srnčí paštika s portským vínem 130 g V hájenkách a na panstvích bylo srnčí maso v sezóně relativně často na jídelním stole. Srnčí maso je velmi vyhledávané pro svou chuť i dnes. Ve starých recepturách se často kombinuje se sladkým vínem. Dovolili jsme si tedy vytvořit hrubě mletou paštiku s přídavkem portského vína, které dodává paštice nezaměnitelnou chuť. Složení: srnčí maso (52%), vepřové maso, zelenina (cibule, mrkev, celer), portské víno (2,4%), jedlá sůl, koření Bezlepkový výrobek.

Jägermeister 0,7l 35% Jägermeister, neboli mistr lovec, je jedním z nejznámějších německých bylinných likérů, který si získal velkou oblibu v mnoha zemích. Šestapadesát ingrediencí (vzácné a exotické byliny, dřevo, koření, plody, semena a kořeny) dodává tomuto alkoholickému nápoji z německého Wolfenbüttelu jedinečnou a charakteristickou chuť Jägermeisteru.

Japonská směs, 200g Pikantní rýžové krekry.

Gouda sušenky sýrová klasika 100g – Lahodné sýrové sušenky vyrobené podle rodinné receptury Easy Cheesy, která garantuje 20 % obsahu sýru Gouda.