www.semeko.cz

Zdravýkoš Dárkový koš Pro pivaře

Oblíbený a akční výrobek Zdravýkoš Dárkový koš Pro pivaře od spolehlivého výrobce Zdravýkoš můžete nakoupit zde extra výhodně! Momentálně v akci za 1 799 Kč.
Zdravýkoš Dárkový koš Pro
Více informací »
Značka: Zdravýkoš
1 799
Popis produktu

Žigulevské pivo 900ml plechSvětlý ležák typu Pilsner pivo v dárkovém balení plech 0,9l. V roce 1881 začal v Samaře rakouský šlechtic Alfred von Vacano vařit pivo – typický vídeňský ležák s plnou nasládlou chutí a jantarovou barvou. Nápoj ruským konzumentům velmi zachutnal a stal se nejprodávanějším pivem v zemi. V roce 1934 došlo ke změně názvu – údajně poté, co pivovar navštívil Anastáz Ivanovič Mikojan a vyjádřil nespokojenost, že se nejlepší sovětské pivo jmenuje podle hlavního města buržoazního státu. Nové jméno bylo odvozeno od nedalekých Žigulovských vrchů (ty daly o třicet let později název i značce automobilů z nedalekého Togliatti). V osmdesátých letech tvořilo Žigulovské 80% sovětské produkce piva.

2 x Pilsner Urquell 500ml plech  Legendární světlý ležák a zakladatel kategorie piv plzeňského typu. Díky 170 let neměnné receptuře, varnímu postupu a umění plzeňských sládků se kvalita plzeňského ležáku i jeho chuťový profil nemění.

2 x Birell, světlý nealkoholický, plech 0,5l – Světlé nealkoholické pivo Birell je vyrobené za použití speciálně vyšlechtěných kvasinek v nezkráceném výrobním procesu, stejně jako klasická piva. Neprochází žádnými chemickými úpravami a neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Díky tomu nabízí nekompromisní hořkou chuť, která je pro česká piva typická. Produkt je původem z České republiky. Nealkoholická piva musí podle české legislativy obsahovat maximálně 0,5 % alkoholu. Birell se pyšní tím, že jejich nápoje obsahují přesně 0,49 % alkoholu.

Kornout Mandle uzené 150g – HANDMADE by Zdravýkoš.cz

Kornout Arašídy ďábelská směs 100g HANDMADE by Zdravýkoš.cz

Kornout Mandle natural 150g – HANDMADE by Zdravýkoš.cz

Arašídy pražené solené 200g HANDMADE by Zdravýkoš.cz

Pringles Original 40g 

Minisack Schneider – lahodné klobásky bez lepku, 100g

Csabai klobása snack 100g  lahodné klobásky bez lepku, 100g

MIX ZELENÝCH A ČERNÝCH MARINOVANÝCH OLIV BEZ PECKY S CHILLI A OREGÁNEM 100 g Olivy jsou vyrobeny a zabaleny originálně přímo v Řecku! Na stůl se Vám proto dostane ta nejvyšší možná kvalita a originální řecká chuť. SLOŽENÍ: mix oliv (černé olivy kalamata a zelené v náhodném poměru) 87%, slunečnicový olej 12%, sůl, oregano, chilli, regulátory kyselosti: kyselina octová.  

Gouda sušeky 100gLahodné sýrové sušenky vyrobené podle rodinné receptury Easy Cheesy, která garantuje 20 % obsahu sýru Gouda.

Dárkové balení – plechový květináč, který lze následně využít.