www.semeko.cz

Zdravýkoš Kornout Rozinky tříbarevné 300g

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Zdravýkoš Kornout Rozinky tříbarevné 300g od našeho předního výrobce Zdravýkoš pohodlně nakoupíte bezpečně online opravdu levně. Nyní za akční cenu 169 Kč.
Zdravýkoš Kornout Rozinky tříbarevné
Popis produktu

Kornout plný kvalitních rozinek máčené v mléčné čokoládě, hořké čokoládě a jogurtové polevě se nabízí k ochutnání. Tak neváhejte!

Rozinky 35 %, cukr, hořká čokoláda min. 5 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinné tuky, MLÉČNÝ TUK, emulgátory: E322 a E476; aroma), poleva s jogurtovou příchutí min. 5 %, sušená SYROVÁTKA, sušený JOGURT 2 % (MLÉKO, jogurtová kultura), sušené odstředěné MLÉKO, regulátor kyselosti: E330, emulgátory: E322 a E476; aroma), poleva s karamelovou příchutí min. 5 %, sušená SYROVÁTKA, kakaový prášek, sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: E322; aroma), maltodextrin, lešticí směs (tapiokový škrob, cukr, lešticí látka: E904; kokosový olej, kyselina: E330, konzervant: E200), kakaový prášek. V hořké čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 38 %. Vedle kakaového másla obsahuje čokoláda rostlinné tuky. Směs v proměnlivých hmotnostních podílech.

Alergeny:  Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, Může OBSAHOVAT: Obiloviny obsahující lepek,Sojové boby a výrobky z nich,Skořápkové plody a výrobky z nich,Sezamová semena výrobky z nich