www.semeko.cz

Zdravýkoš Zdravý koš Dárková krabička varianta II.

Tento nejprodávanější kus Zdravýkoš Zdravý koš Dárková krabička varianta II. od značky s tradicí a dobrou pověstí Zdravýkoš snadno můžete pořídit právě teď v naší nabídce za výhodné peníze. Nabídky od 799 Kč.
Zdravýkoš Zdravý koš Dárková
Popis produktu

V Dárkové krabičce Zdravýkoš.cz varianta II. najdete Arašídové krémy ve dvou různých příchutích, které jsou doplněny David Rio Chai Tiger Spicy (černý čaj, skořice, kardamom hřebíček) a Yuzu tea. 

*Chai je původem tradiční indický nápoj – směs čaje, mléka a koření.

*YUZU – citrus yuzu je cenným zdrojem vitamínu C a antioxidantů, čerstvé yuzu dokonce obsahuje třikrát více vitamínu C než citron. Cesta tohoto zázračného ovoce začíná v Jižní Koreji, kde ho farmáři zpracovávají tradiční metodou používanou již přes tisíc let – yuzu, cukr a med. Díky této metodě zpracování si yuzu přirozeně uchovává své benefity. Na přípravu jednoho čaje nebo jedné limonády stačí odměřit 35 g yuzu (cca 2 lžíce) a zalijte vodou. Je to hračka!

Dárková krabička je vhodná jako nejen jako dárek pro Vaše blízké, ale mohou jí výborně využít i firmy například jako poděkování svým zaměstnancům za celoroční práci nebo jako vánoční dárek.

Dárkové balení– dárková eco krabička s víkem ovázaná stuhou. Doplňte o osobní vzkaz.

Obsah:

Arašídový krém mléčná čokoláda 220g
Arašídový krém natural 220g
Yuzu 250g
David Rio Chai Tiger Spicy 398g