www.semeko.cz

Ženšen Sibiřský 120 tabletek

Tento výjimečný kousek Ženšen Sibiřský 120 tabletek od značky s tradicí a dobrou pověstí Bio Detox jde získat momentálně na našich stránkách ve slevě! Za bezkonkureční cenu 289 Kč.
Ženšen Sibiřský 120
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
289

Sibiřský ženšen je přípravek, který obsahuje extrakt ze Sibiřského ženšenu v tabletách. Zvyšuje fyzickou i duševní výkonnost. Kromě toho podporuje procesy učení a zapamatování si a chrání naše tělo před stresovými faktory. Lidé, kteří pravidelně užívají ženšen, mají více energie. Z tohoto důvodu bude dobře fungovat při stavech slabosti, únavy nebo při rekonvalescenci. Náš produkt je doporučován lidem, kteří pracují fyzicky i psychicky.

120 tablet v balení (1 tableta = 1 porce)

Eleutherococcus senticosus známý jako Sibiřský ženšen, je adaptogen, který má své tradiční použití v asijských zemích, jako je Japonsko, Čína a Korea. Podle tradiční čínské medicíny se používal k léčbě problémů s ledvinami a slezinou, ke zlepšení celkové pohody, zvýšení energie a zmírnění psychického napětí. Kořen (kde se hromadí všechny zdraví prospěšné sloučeniny a látky) je světle hnědý a má sladkou chuť s náznaky hořkosti. Sibiřský ženšen, který prokazuje svůj adaptogenní účinek, podporuje odolnost těla proti stresu a různým traumatizujícím zážitkům, používá se při stavech vyčerpání nebo úzkosti. Sibiřský ženšen může podporovat centrální nervový systém a pomáhat obnovit normální neurologické funkce. Sibiřský ženšen zrychluje reakční dobu, zlepšuje koncentraci, paměť, zrak a dokonce i sluch. Může snížit hladinu cukru v krvi, což z něj činí užitečnou bylinu pro lidi s diabetem typu II.

Sibiřský ženšen 

  • Má prokognitivní účinek
  • Silné adaptogenní vlastnosti
  • Může snížit hladinu cukru v krvi
  • Může pomoci udržovat zdravou váhu
  • Ukazuje zlepšení libida a sexuální výkonnosti u mužů
  • Zlepšuje a zvyšuje práci mozku

CZ / Sibiřský ženšen „doplněk stravy“ je přípravek v tabletách obsahujících extrakt ze sibiřského ženšenu.

Složení jedné tablety: 300mg extraktu z kořene sibiřského ženšenu (eleutherococcus senticosus (rupr. et maxim.) standardizovaný na 1,2% eleuterosidů (3,6mg), objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; škrob, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Výrobek může obsahovat stopy: mléka (laktózy), sójových bobů, arašídů, jiných ořechů, sezamových semínek, ovsa, vajec, korýšů, ryb.

Váha jedné tablety: 525mg z toho 300mg sibiřsk. ženšenu

Dávkování: užívejte 1 dávku (1 tabletu) denně, nejlépe po jídle.

Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku.

DOPLNĚK STRAVY

Nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte přípravek, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Děti, těhotné a kojící ženy by měly užívání přípravku vždy konzultovat s lékařem. 

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při 15-25°C v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

DATUM MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI A ČÍSLO ŠARŽE naleznete na spodní straně obalu.

Výrobce: FITNESS TRADING ROBERT SZULBORSKI, UL. SITARSKA 16, 18-300 ZAMBRÓW, POLSKO.

Prodejce v ČR: BIO DETOX S.R.O., NEUMANNOVA 1453/28, 156 00, PRAHA 5, IČ:01657011 
WWW.BIO-DETOX.CZ,     info@bio-detox.cz           +420 775 160 018

Objem netto: 120 kapslí.                 Hmotnost netto: 63g