www.semeko.cz

OstroVit Echinacea Purple VEGE 90 kapslí

Tento nejprodávanější produkt OstroVit Echinacea Purple VEGE 90 kapslí od populárního výrobce OstroVit můžete koupit právě nyní za báječnou cenu! Aktuálně za super cenu 169 Kč.
OstroVit Echinacea Purple VEGE
Ověřit dostupnost
Značka: OstroVit
169

Echinacea Purpurowa VEGE je přírodní doplněk stravy, uzavřený ve veganských kapslích, jehož složky pomohou pečovat o imunitu a správnou činnost dýchacího systému. Kombinace dvou druhů extraktu z echinacey – extrakt standardizovaný na 4 % polyfenolů a extrakt standardizovaný na 4 % kyseliny čekanky, zaručuje konstantní množství účinných látek, díky čemuž je účinnost přípravku vždy stejná.

Echinacea fialová

Echinacea neboli třapatka nachová je okrasná rostlina s krásnými fialovými květy. Kromě neobvyklých dekorativních kvalit má výrazné zdraví prospěšné vlastnosti, díky kterým jeho obliba u nás neustále roste. Užívání echinacey v obdobích snížené imunity může snížit riziko nachlazení. Působení rostliny je založeno na stimulaci procesu fagocytózy, při kterém imunitní systém ničí bakterie a viry.

Vlastnosti složek obsažených v Echinacea Purpurowa VEGE:

  • PODPORA IMUNITY – Díky obsahu takových účinných látek, jako jsou flavonoidy, alkamidy, polysacharidy a fenolové kyseliny včetně kyseliny čekankové, je echinacea nachová účinnou podporou v boji proti nachlazení.
  • PŘIROZENÁ SÍLA ROSTLIN – Extrakt z třapatky nachové OstroVit je 100% rostlinný produkt. Neobsahuje žádné další látky, které by mohly narušovat působení účinných látek.
  • VEGAN FORMULA – OstroVit Echinacea purple VEGE je produkt, který mohou s úspěchem používat lidé na vegetariánské a veganské stravě. Samotný doplněk ani obal kapsle neobsahují složky živočišného původu.

Užívejte 1 dávku (1 kapsli) denně s jídlem. Výrobek je určen pro dospělé.

Složení: Extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea (Linn.) Moench) standardizovaný na 4 % polyfenolů, extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea (Linn.) Moench) standardizovaný na 4 % kyseliny čekanky, obal tobolky (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Nutriční hodnota
Čistá hmotnost produktu: 41g
Počet porcí v balení: 90
Velikost porce: 1 kapsle

Aktivní látky na porci
Extrakt z třapatky nachové, včetně: 200 mg
– polyfenoly (4%) 8 mg
Extrakt z třapatky nachové, včetně: 200 mg
– kyselina čekanková (4%) 8 mg