www.semeko.cz

Pharma Methyl B-Complex KIDS v kapkách 30 ml

Tento akční produkt Pharma Methyl B-Complex KIDS v kapkách 30 ml od této skvělé značky Bio Detox máte možnost nakoupit v naší internetové nabídce extra výhodně. Nabídka od 189 Kč.
Pharma Methyl B-Complex KIDS v
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
189
  • 66 nebo 132 porcí v balení v závislosti na věku dítěte
  • Vysoký obsah vitamínů B
  • 5 nebo 10 kapek je 1 porce doplňku stravy v závislosti na věku dítěte

Doplněk má formu pohodlných perorálních kapek. Vsaďte na Pharma Methyl B-Complex KIDS v kapkách, pokud:

  • hledáte pro své dítě komplex vitamínů B v jednom přípravku
  • chcete pečovat o imunitu a zdraví svého dítěte
  • Vaše dítě nerado užívá doplňky v tabletách

Vlastnosti složek obsažených v Pharma Methyl B-Complex KIDS:

VÍCESMĚRNÁ PODPORA TĚLA – vitamíny skupiny B ovlivňují mimo jiné práci nervového a kardiovaskulárního systému i metabolismus a hospodaření s energií v těle.

SPRÁVNĚ VYBRANÉ INGREDIENCE – komplexně doplněná hladina nejlépe vstřebatelných vitamínů B – až 8 účinných látek.

PODPORA IMUNITY – správná hladina vitamínů B hraje obrovskou roli v podpoře dětské imunity.

SNADNÉ POUŽITÍ – náš doplněk stravy v kapkách nevyžaduje pití. Může být podán dítěti kdykoli během dne!

VYSOKÁ ÚČINNOST – 30 ml kapek vystačí na dva nebo čtyři měsíce suplementace v závislosti na věku dítěte.

Pharma Methyl B-Complex KIDS – Komplex vitamínů B

Thiamin (vitamín B1) – přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a napomáhá správné činnosti nervové soustavy. Přispívá k udržení správných psychických funkcí a také ke správné činnosti srdce.

Riboflavin (vitamín B2) – přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy. Tento vitamín navíc pomáhá udržovat správný stav sliznic a červených krvinek. Kromě toho pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Niacin (vitamín B3) – podobně jako vitamín B1 přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a přispívá k udržení normálních psychických funkcí. Podobně jako riboflavin – niacin pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Kyselina pantotenová (vitamín B5) – Kyselina pantotenová přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, dále ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů. Kromě toho přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, pomáhá udržovat duševní výkonnost na správné úrovni.

Biotin (vitamín B7) – přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy. Navíc přispívá k udržení správného metabolismu makroživin. Biotin pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy a pomáhá udržovat správný stav sliznic.

Kyselina listová (vitamín B9 – levomefolová) – aktivní forma kyseliny listové L-methylfolát vápenatý – 5-MTHF přispívá k růstu mateřských tkání během těhotenství (včetně jeho raného stádia), podílí se na procesu dělení buněk, pomáhá při ke správné tvorbě krve a k udržení normálního metabolismu homocysteinu. 5-MTHF není syntetizován v těle, takže musí být dodáván s potravou nebo suplementací.

Vitamin B12 (methylcobalamin) – methylkobalamin je nejvíce vstřebatelná forma vitaminu B12. Přispívá k udržení správného energetického metabolismu a napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy a k udržení správného metabolismu homocysteinu. Tento vitamín hraje roli v procesu buněčného dělení.

Vitamin B6 – ve formě p-5-p, tj. pyridoxal 5-fosfát. Pro naše tělo je to nejlepší biologicky dostupná forma vitamínu B6. Plní a podporuje mnoho fyziologických funkcí a je rozhodující pro správné fungování všech orgánů v lidském těle.

POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Kapky odměřujte na lžičku nebo rozpusťte v tekutině pokojové teploty (voda, čaj, džus). Děti ve věku 1-6 let: 5 kapek denně. Děti a dospívající ve věku 7-18 let: 10 kapek denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze užívat jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Spotřebujte do 6 měsíců od otevření balení. Skladujte při teplotě 15-25°C, v uzavřené nádobě, v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

INGREDIENCE:

Objemová látka: glycerol; čištěná voda, kyselina nikotinová (niacin), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantotenová), riboflavin (vitamín B2), pyridoxal 5′-fosfát P-5-P (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (thiamin), L-methylfolát vápenatý L -5-MTHF (kyselina listová), D-biotin (biotin), methylkobalamin (vitamín B12).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnota
Čistá hmotnost produktu: 37 g
Počet porcí v balení: 132 / 66
Velikost porce: 5 kapek / 10 kapek

Aktivní složky 5 kapek % NRV* 10 kapek % NRV*
Thiamin (thiamin hydrochlorid) 0,275 mg 25 0,55 mg 50
Vitamín B2 (riboflavin) 0,35 mg 25 0,7 mg 50
Niacin (kyselina nikotinová) 4 mg 25 8 mg 50
D-pantothenát vápenatý (kyselina pantotenová) 1,5 mg 25 3 mg 50
Biotin (D-biotin) 12,5 µg 25 25 µg 50
Vitamin B6 (pyridoxal 5′-fosfát P-5-P) 3,5 mg 25 7 mg 50
Kyselina listová (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové – 5-MTHF) 50 µg 25 100 µg 50
Vitamín B12 (methylkobalamin) 0,625 µg 25 1,25 µg 50

 

*RWS – Referenční hodnota příjmu