www.semeko.cz

OstroVit Pharma Vitamin C KIDS kapky 30 ml

Tento levný výrobek OstroVit Pharma Vitamin C KIDS kapky 30 ml od kvalitní společnosti OstroVit je k získání momentálně skutečně levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 99 Kč.
OstroVit Pharma Vitamin C KIDS
Ověřit dostupnost
Značka: OstroVit
99

Úloha vitaminu C v dětském organismu

Kyselina askorbová, jinak vitamin C, je antioxidant, který se vyznačuje komplexním působením na lidský organismus již od raného věku. Pravidelná, preventivní konzumace vitaminu C může mimo jiné chránit před škodlivými účinky volných radikálů a posilovat imunitní systém. Kromě toho se kyselina askorbová podílí na syntéze kolagenu, který je důležitým stavebním kamenem kostí, kloubů, kůže a zubů. Správné množství kolagenu v těle je zvláště důležité v období růstu.

Hlavním zdrojem vitamínu C jsou rostlinné produkty, jako jsou citrusy, kiwi, brokolice, květák a paprika. Lidské tělo si bohužel kyselinu askorbovou nedokáže samo vyrobit, proto se v případě diety s nízkým obsahem těchto složek doporučuje užívat ji ve formě suplementu.

Vsaďte na doplněk stravy Pharma Vitamin C pro děti, pokud:

  • hledáte pohodlný způsob, jak svému dítěti podat vitamín C
  • chcete pečovat o jeho zdraví a imunitu
  • chcete podpořit správný vývoj kostí a zubů
  • záleží vám na formě doplňku v kapkách

Vlastnosti složek obsažených v Pharma Vitamin C KIDS:

PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU – Profylaktický příjem vitaminu C podporuje práci imunitního systému.

VÍCESMĚRNÉ PŮSOBENÍ – Vitamin C snižuje množství škodlivých volných radikálů. Kromě toho může kyselina askorbová podporovat vstřebávání železa.

SNADNÉ DÁVKOVÁNÍ – Čtyři kapky našeho doplňku stravy obsahují 20 mg kyseliny askorbové. Toto množství je vhodné pro děti ve věku od 1 do 3 let. V případě větších dětí doporučujeme vyšší denní dávku příkrmu.

VŽDY PO RUCE – Pharma Vitamin C KIDS je doplněk stravy uzavřený v malé lahvičce, kterou můžete mít stále u sebe. Přípravek si můžete vzít s sebou na víkendový výlet a dokonce si ho zabalit do příručního zavazadla do letadla.

Děti od 1 do 3 let – 4 kapky denně; děti od 4 do 12 let – 8 kapek denně; děti od 13 let – 12 kapek denně. Před použitím protřepejte. Odměřte množství kapek na čajovou lžičku nebo rozpusťte v tekutině pokojové teploty (voda, čaj, džus).

Nepoužívat u osob predisponovaných k tvorbě ledvinových kamenů nebo trpících ledvinovými kameny.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze užívat jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Spotřebujte do 6 měsíců od otevření balení. Skladujte při teplotě 15-25°C, v uzavřené nádobě, v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Objemová látka: glycerol; čištěná voda, kyselina L-askorbová (vitamín C).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnota
Čistá hmotnost produktu: 38g
Počet porcí v balení: 200/100/66
Velikost porce: 4/8/12 kapek

Účinné látky 4 kapky na porci 8 kapek na porci 12 kapek na porci
Vitamín C 20 mg (25 %*) 40 mg (50 %*) 60 mg (75 %*)