www.semeko.cz

Zdravýkoš Dárkový balíček Pohoda u vína

Ve slevě kousek Zdravýkoš Dárkový balíček Pohoda u vína od našeho předního výrobce Zdravýkoš je k sehnání v naší online nabídce ve výprodejové akci. Nyní zakoupíte za 599 Kč.
Zdravýkoš Dárkový balíček Pohoda

J.P. Chenet Cabernet Syrah 0,2l výrazné červené kořeněné víno, dlouhé příjemně svíravé chuti. Druh révy: Cabernet Sauvignon, Syrah. Charakter: výrazně kořeněné víno, dlouhé příjemné svíravé chuti. Vhodné k pečeným masům, zvěřině a k sýrové míse.

 

Sušená rajčata 140g Výborná rajčata San Marzano, ferrari mezi rajčaty, jsou pěstována v jižní Itálii v oblasti Salento. Odrůda je charakteristická jasně červenou barvou, výbornou chutí, pevnou dužinu a malým množstvím semínek – kombinace vlastností předurčující k sušení a nakládání. Sušená jsou pak přepravena na jižní Moravu, kde jsou prokládána mandlovýmí lupínky a s vybranými bylinkami a česnekem nakládána do slunečnicového oleje. Naprostá lahůdka.Hmotnost: 140 gSložení: sušená rajčata San Marzano z italské oblasti Salento, slunečnicový olej, česnek, oregano, mandle Alergeny: č.8 mandle

Jean Brunet Farmářská terina 90g
Francouzská značka Jean Brunet je dlouholetý výrobce širokého portfolia velmi kvalitních produktů bez jakýchkoliv umělých přísad podle tradičních receptur, které lze použít i na bezlepkovou dietu. Výroba sahá až do roku 1895. Gurmánské speciality a delikatesy nabízí Jean Brunet v široké škále chutí v různých druzích a variantách paštik – teriny, paté, confity a rilety.

ŘECKÁ MOŘSKÁ SŮL S HNĚDÝMI BYLINKAMI A KOŘENÍM 100 g Složení: mořská sůl, nové koření, kmín, sečuánský pepř.Použití: na mleté maso, musaku, plněné papriky a rajčata, hamburgery. Skladujte v suchu, ne na slunci. Země původu: Řecko.