www.semeko.cz

Zdravýkoš Dárkový koš Hrdé Česko

Tento skvělý kus Zdravýkoš Dárkový koš Hrdé Česko od společnosti s úžasnou pověstí Zdravýkoš můžete pořídit na našich stránkách nyní za rozumné peníze. Nabídka od 999 Kč.
Zdravýkoš Dárkový koš Hrdé

POZOR: Pivo ve skle pouze při osobním odběru nebo dopravou Messengerem. S ostatními dopravci balíme do koše pivo v plechu.

Gouda sušenky sýrová klasika 100g – Lahodné sýrové sušenky vyrobené podle rodinné receptury Easy Cheesy, která garantuje 20 % obsahu sýru Gouda. V případě, že nebudou skladem budou nahrazeny BIO chilli krekry s olivovým olejem 130g. Příjemně pálivé krekry jsou pečené v malé rodinné pekárně, jsou vyrobeny ze 2/3 z celozrnné mouky, která jim dodává vlákninu ve formě, v jaké je na ni naše tělo zvyklé odpradávna. 

Paštika z grilovaného kuřátka 130g – Chuť grilovaného a dozlatova upečeného kuřátka asi nemusíme nikomu popisovat. Ale představte si, že jsme z takové dobroty vytvořili originální paštiku. Vynikající směs grilovacího koření, podle naší receptury, dodává této paštice ojedinělou chuť. Vše je podpořeno vinnou redukcí, která ještě více zušlechťuje výsledný chuťový dojem. Složení: Kuřecí maso 51%, vepřový podbradek, cibule, mrkev, celer, bílé víno, jedlá sůl, grilovací koření.

Mandle uzené 100g – HANMADE by Zdravýkoš.cz

Kolobása Maďarka 190g – bez lepku, bez gluténová. Složení: vepřové maso, vepřové sádlo,vepřová bílkovina, zelenina, koření, sirup, startovací kultura mikroorganismů, kouřové aroma

Pilsner Urquell 0,5l – Jedinečný světlý plzeňský ležák se stal legendou mezi pivy a dal vzniknout zcela nové pivní kategorii.

Vepřové maso z udírny uzené na bukovém dřevě 210g – Uzené vepřové maso bez dusitanových solí, vyuzené klasickým způsobem na bukovém dřevu.