www.semeko.cz

Pharma Pro spokojenost

Zlevněný kousek Pharma Pro spokojenost od populárního výrobce Bio Detox k dostání momentálně v naši nabídce napořád výhodně. Teď za akční cenu 249 Kč.
Pharma Pro spokojenost
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
249

Pro koho byl Pharma Pro spokojenost vytvořen? Doplněk stravy Pharma Pro spokojenost je určen všem lidem, kteří špatně zvládají stres nebo jsou vystaveni stresovým situacím. Doplněk vykazuje nejen zklidňující vlastnosti, ale také podporuje fungování šedých buněk – usnadňuje zapamatování a podporuje paměť. Také se cítíte méně unavení, takže máte více síly jednat. Doplněk stravy Pharma Pro spokojenost Vám pomůže lépe zvládat stresové situace.

Vsaďte na to, pokud:

  • vedete stresující životní styl
  • jste hodně nervózní
  • nezvládáte své nervy
  • cítíte úzkost
  • žijete v neustálém napětí

Vlastnosti: Každý z nás se každý den setkává se situacemi, které způsobují stres. Pravidelná konzumace doplňku stravy Pharma Pro spokojenost Vám umožní čelit jim mnohem klidněji, bez zbytečných emocí a nervů.

Nejdůležitější vlastnosti doplňku:

BOHATÉ SLOŽENÍ – Kombinace šesti různých účinných látek maximalizuje antistresový účinek doplňku.

KAŽDÝ DEN MÉNĚ STRESU – Pravidelná konzumace doplňku je zárukou protistresové ochrany po celý den za každé situace.

PODPORA KOGNITIVNÍCH FUNKCÍ – Doplněk poskytuje klid mysli a také zlepšuje paměť a koncentraci. Může vám také pomoci usnout.

VHODNÁ APLIKACE – Při užívání doplňku v kapslích nemáte problémy s polykáním přípravku a navíc víte, že každá dávka obsahuje stejné účinné látky. Aktivní látky Pharma Pro spokojenost.

Můžete se informovat, jaké vlastnosti mají jednotlivé složky doplňku:

  • Kyselina gama-aminomáselná (GABA) – Inhibuje činnost buněk nervového systému, čímž snižuje pocit napětí a úzkosti. Vykazuje zklidňující vlastnosti. Usnadňuje usínání.
  • L-Theanin – Má uklidňující účinek. Dokáže zmírnit nervozitu a stres. Díky tomu se tělo cítí méně unavené.
  • Extrakt z kořene Ashwagandha – Podporuje činnost nervového systému. Umožňuje vám lépe zvládat stresové situace. Snižuje úzkost. Poskytuje rychlejší regeneraci.
  • Extrakt z penízovky asijské – uklidňuje nervy a zabraňuje úzkosti. Díky tomu si rychleji zapamatujete důležité věci.
  • Extrakt z kořene Rhodiola rosea – Poskytuje neocenitelnou pomoc v boji proti stresu. Usnadňuje zapamatování a podporuje proces učení.

Užívejte: 1 dávku (2 kapsle) denně, nejlépe s jídlem. Přípravek je určen pro dospělé. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplněk stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by se neměl konzumovat v případě sedativ, hypnotik nebo antiepileptik, neměl by se používat u dětí, těhotných a kojících žen. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Složení: Kyselina gama-aminomáselná (GABA), L-theanin, extrakt z kořene ashwagandha (7,2 % withanolidy, 1 % alkaloidy a 0,25 % vitaferin A), extrakt z penízovky asijské (10 % triterpenů, včetně: 2 % asijských madecasosidů, 2 % Asiatosidů B) , extrakt z kořene růže rhodiola (1% salidrosides), obal tobolky (objemové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Aktivní látky na porci: Kyselina gama-aminomáselná (GABA) 500 mg L-theanin 250 mg Extrakt z kořene Ashwagandha (7,2 % withanolidů, 1 % alkaloidů a 0,25 % vitaferinu A) 139 mg Extrakt z penízovky asijské (10 % triterpenů, včetně: 2 % asianosidů, 6 % madecassosidů, 2 % asiansosidů B) 300 mg Extrakt z kořene Rhodiola rosea (1% salidrosidy) 100 mg