www.semeko.cz

Adelle Davis KOLAGEN NA KRÁSU s kyselinou hyaluronovou, vitamínem C a zinkem

Unikátní výrobek Adelle Davis KOLAGEN NA KRÁSU s kyselinou hyaluronovou, vitamínem C a zinkem od společnosti s dlouholetou tradicí Adelle Davis dostanete právě teď u nás opravdu výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 929 Kč.
Adelle Davis KOLAGEN NA KRÁSU s kyselinou

Bílkoviny jsou základní stavební kameny lidského organismu. Přibližně čtvrtinu bílkovin v těle tvoří kolagen. Takže je extrémně důležitý. Navíc s postupujícím věkem si vyrábíme méně kolagenu, než ho spotřebujeme. Hlavně u žen po přechodu může dojít k úbytku kolagenu až o 30 %. Z těchto důvodů je potřeba dodávat kolagen touto formou.

V kolagenu na krásu od Adelle Davis jsou použity hydrolyzované kolagenové peptidy[1]  – nejkvalitnější formu kolagenu z Francie (hydrolyzovaný kolagen je na rozdíl od kolagenu rozdělený na menší části a je snadno rozpustný ve vodě). Kolagenové peptidy z mořského kolagenu jsou pro člověka nejlépe využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Důležitá jsou i množství účinných látek, proto je do Kolagenu na krásu od Adelle Davis přidáno až 150 000 mg kolagenu, jehož účinky jsou podložené klinickou studií [2].

Receptura proti stárnutí – navýšená denní dávka kyseliny hyaluronové, která je důležitá pro hydrataci pokožky. A protože lidské tělo nedokáže zpracovat kolagen bez dostatečného množství vitamínu C, do jedné denní dávky je přidána až 1 000 mg tohoto vitamínu.

[1] peptid: sloučenina několika aminokyselin (aminokyseliny jsou základní sloučeniny, které tvoří bílkoviny a ty jsou zase základními stavebními kameny těla).

[2] klinická studie: řada důkladných testů na dostatečném vzorku, přičemž se pečlivě sledují, zaznamenávají a vyhodnocují výsledky nebo účinky zkoumané látky – například léku, doplňku stravy a podobně.

 ÚČINKY KOLAGENU:

  • pomáhá udržovat zdravé kosti a klouby
  • pomáhá udržovat zdravé a pevné nehty
  • pomáhá udržovat zdravé vlasy a pokožku
  • zpomaluje stárnutí
  • pomáhá při obnově tkání
  • podporuje a posiluje imunitní (obranný) systém organizmu
  • pomáhá při mnoha procesech v těle

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY:

 Množství aktivních látek v doporučené denní dávce
 Bioaktivní kolagenové peptidy z ryb  5000 mg
 Kyselina hyaluronová  80 mg
 Vitamíny a minerální látky v 1 dávce  % RHP*
 Vitamín C  1000 mg  1250%
 Zinek  10 mg  100%

*denní referenční hodnota příjmu pro dospělého

DÁVKOVÁNÍ A NÁVOD K POUŽITÍ:

190g /30 denních dávek. Dospělí 6,3g = 1 plná odměrka. Do sklenice o objemu 200 ml nasypte 1 přiloženou odměrku doplňku stravy Kolagen na krásu po rysku 10 ml, zalejte studenou vodou a dobře promíchejte.

SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě. Po otevření uchovávejte nádobu uzavřenou.

UPOZORNĚNÍ:

Nevhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

PROHLÁŠENÍ O ALERGENECH: 

Produkt obsahuje rybí kolagen. Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ústřice, ořechy, obiloviny a arašídy. Neobsahuje lepek.

Prohlášení : Firma Adelle Davis s.r.o., její zaměstnanci či spolupracující osoby neprohlašují, že jakákoli z výše uvedených informací je léčbou nebo doporučením léčby jakéhokoli mentálního či tělesného stavu ani že je návodem na léčbu či doporučení léčby jakéhokoli mentálního či tělesného stavu. Je na rozhodnutí každého jednotlivého spotřebitele, zda se pro užívání tohoto produktu rozhodne, a případně se o jeho užívání poradí s lékařem nebo lékárníkem.