www.semeko.cz

OstroVit Chaga VEGE 60 kapslí

Tento akční a ve slevě produkt OstroVit Chaga VEGE 60 kapslí od odblíbeného výrobce OstroVit pohodlně seženete momentálně na našich stránkách za akční cenu! Akční cena 219 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: OstroVit
219

Jedno balení doplňku stravy Chaga VEGE je sada 60 kapslí, která vystačí na dva měsíce suplementace. Jedna dávka přípravku obsahuje až 600 mg extraktu z houby, včetně 240 mg cenných polysacharidů.

Co je Čaga?

Čaga, známá také jako druh parazitické houby, která se v lidovém léčitelství používá již po staletí. Roste především v severní Číně a na Sibiři. Občas se s ním můžeme setkat i v Polsku.

Je pozoruhodnou houbou, která své živiny čerpá z živé břízy místo půdy a vyživuje se šťávami hostitele. Téměř každá část břízy má příznivé účinky na zdraví (listy, pupeny, míza, dřevo, kůra). Používá se v lidovém léčitelství a v lékařství již po staletí. Čaga využívá, ale zároveň uchovává energii stromů, kterou následně předává nám konzumentům. Jedná se o život na živém stromě, neocenitelný a nepředstavitelný zdroj energie.

Výhody:

  • EKONOMICKÉ BALENÍ – 60 kapslí vystačí na dva měsíce suplementace
  • 100% VEGE – Doplněk obsahuje pouze veganské ingredience
  • SNADNÉ POŽITÍ – Extrakt z houby Chaga jsme uzavřeli do pohodlné kapsle, která po kontaktu s vodou klouže a nezpůsobuje problémy při polykání.

Užívejte 1 dávku (1 kapsli) denně před jídlem nebo s jídlem.

Složení: Houbový extrakt (Inonotus obliquus) standardizovaný na 40 % DER 20:1 polysacharidů, obal kapsle (plnivo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Nutriční hodnota
Čistá hmotnost produktu: 41g
Počet porcí v balení: 60
Velikost porce: 1 kapsle

Aktivní látky na porci
Houbový extrakt, včetně: 600 mg
– polysacharidy (40%) 240 mg