www.semeko.cz

Adelle Davis Slunečnicový lecitin, 275 g prášek

Hodně žádaný produkt Adelle Davis Slunečnicový lecitin, 275 g prášek od přední společnosti Adelle Davis seženete momentálně trvale výhodně! Levně za cenu 332 Kč.
Adelle Davis Slunečnicový lecitin

Lecitin je tělu vlastní látka, která vzniká v našich játrech a je jedním ze základních stavebních prvků buněčných membrán všech živých organismů.  Kromě jiného obsahuje kyselinu linolovou, která přispívá k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Lecitin se ve vysokých koncentracích nachází v důležitých tkáních, jako je například lidská mozková tkáň, játra, srdce, svaly nebo nervová vlákna.

Účinně snižuje hladinu škodlivého LDL cholesterolu a zvyšuje hladinu pro naše tělo prospěšného cholesterolu HDL. Lecitin působí při zpracování tuků, které přeměňuje na formu rozpustnou ve vodě a tak umožňuje jejich vyloučení z organizmu. Ten chrání srdce a cévy před infarktem a aterosklerózou. Snížením hladiny cholesterolu v cévách se zlepšuje prokrvení mozku a posiluje se funkce nervového systému. 

Zvyšuje se schopnost soustředění a myšlení, zefektivňují se procesy učení a navrací se duševní energie a pocit svěžesti.

 ÚČINKY LECITINU VE ZKRATCE

  • je nezbytný pro tvorbu membrán buněk;
  • pomáhá udržovat nízkou hladinu cholesterolu;
  • je nezbytný při spalování tuku, tedy při jeho přeměně na energii;
  • podporuje játra;
  • díky své schopnosti pročišťovat cévy napomáhá při boji s vysokým krevním tlakem;
  • přispívá ke schopnosti soustředit se, myslet a učit se.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

 Množství aktivních látek v doporučenej dennej dávce  % RHP*
 Slunečnicový lecitin  1200 mg  –
 z toho fosfatidylcholin  240 mg  –

*denní referenční hodnota příjmu pro dospělého

 NÁVOD K POUŽITÍ 

275g /229 denních dávek. Půl čajové lžičky 1-2x denně (1200mg-2400mg). Užívejte půl čajové lžičky slunečnicového lecitinu spolu s jídlem a zapijte sklenicí vody. Prášek lze přidat do jogurtů, polévek a do těsta na pečení. Doporučené dávkování do těsta na chléb (2–3 g na 1 kg směsi).

SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření obal důkladně uzavřete.

UPOZORNĚNÍ

Uchovávejte mimo dosah malých dětí.  Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy. Stanovená denní dávka se nesmí překročit. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

PROHLÁŠENÍ O ALERGENECH

Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ryby, ústřice, ořechy, obilniny a arašídy. Neobsahuje lepek.