www.semeko.cz

OstroVit Pharma česnek bez zápachu 60 kapslí

Kvalitní a velmi žádaný kousek OstroVit Pharma česnek bez zápachu 60 kapslí od známé společnosti OstroVit jde pořídit momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 189 Kč.
OstroVit Pharma česnek bez zápachu
Ověřit dostupnost
Značka: OstroVit
189

Forma produktu: měkký gel
Počet porcí: 60
Čistá hmotnost: 13 g
Dominantní složka: česnekový olej

Zdroj česnekového oleje bez zápachu:

  • jedna porce doplňku stravy dodá tělu 2 mg sloučeniny, což odpovídá 1000 mg čerstvé česnekové cibule.
  • Látka navíc obsahuje 50 % (1 g) sloučeniny allicinu.
  • 1 porce = 1 kapsle.
  • Účinnost – balení obsahuje 60 porcí přípravku, což vystačí na dva měsíce pravidelné suplementace.
  • Pohodlná forma – přípravek je dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí, zajišťujících bezproblémové podávání doplňku stravy.

Česnek bez zápachu – cenný doplněk stravy

Česnek neboli Allium sativum lze považovat za jeden z největších darů přírodní medicíny. Má silné antibakteriální, protiplísňové a antivirové účinky a je považován za velmi účinný imunitní stimulant. Je tak vhodné jej užívat i v rámci prevence a při prvních příznacích nejrůznějších onemocnění.

Česnek obsahuje těkavé oleje, tzv. alliin, enzym allinázy, silice se sirnými organickými sloučeninami, selen a vitamíny A, B, C a E. Těkavé oleje a sirné sloučeniny jsou zodpovědné za štiplavý zápach, ale také za jeho léčivé vlastnosti – působí dezinfekčně, ničí bakterie a pak také vypuzují z těla parazity.

Co v česneku najdeme?

Česnek má vysokou nutriční hodnotu a silné antibakteriální, protiplísňové a antivirové účinky. Semena česneku obsahují vodu, sacharidy, tuky, bílkoviny, vlákninu a minerály, draslík, vápník, hořčík, železo, síra a fosfor. Obsahuje také těkavé oleje, alliin, enzym allinázy, které způsobují štiplavý zápach, ale jsou zodpovědné za léčivé vlastnosti česneku, jelikož působí dezinfekčně a vypuzují z těla parazity. Hlavní vitamíny, které obsahuje česnek jsou: karoten, vitamin E, B1, B2, B3 a vitamin C.

Česnek pomáhá snižovat i hladinu triglyceridů a současně zvyšovat hladinu dobrého cholesterolu (HDL).

Česnek – Allium sativum L. – cibulovitá rostlina z čeledi amaryllis, která je známá a pěstovaná po celém světě. Po staletí se česnek používá jako koření se specifickou sirnou vůní, jejíž uvolňování způsobuje sloučenina známá jako allicin. Nepříjemné aroma česneku je obranným mechanismem, který rostlinu chrání před škůdci a hmyzem. Pro jeho antibakteriální vlastnosti se o něj zajímal už v roce 1858 i biolog a lékař Louis Pasteur. Ve svém experimentu umístil stroužky česneku do Petriho misky s bakteriemi a zjistil, že v místech obklopujících česnek byly bakterie zabity. Allicin je zároveň jednou z hlavních účinných látek přítomných v rostlině, která je zodpovědná za řadu cenných vlastností česneku. Zajímavé je, že allicin vzniká v česneku pouze tehdy, když je poškozena jeho cibulka. Proto, aby se uvolnila cenná sloučenina, palička rostliny by měla být nakrájena nebo rozdrcena.

Konzumace syrového česneku je spojena s nepříjemným, urážlivým zápachem. Dobrým řešením může být použití přípravku, který obsahuje česnek v olejové receptuře bez zápachu, což usnadňuje konzumaci a zajišťuje bezproblémový přísun cenných látek do těla.

Výrobce: Fitness trading Robert Szulborski, PL7591723945 ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko.

Prodejce: Bio detox s.r.o., Martinská čtvrť 1702, 744 01, Frenštát pod Radhošti, IČO: 01657011, DIČ: CZ01657011

+420 775 160 048, info@bio-detox.cz, www.bio-detox.cz