www.semeko.cz

Bio-Detox Zvýhodněný balíček Vitamínů K2 + D3 120tbl

Hodně povedený produkt Bio-Detox Zvýhodněný balíček Vitamínů K2 + D3 120tbl od známé značky Bio-Detox lze získat již dnes výhodně. Výhodně za 299 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
299

D3 + K2 je složení vitamínů odvozených z přírodních surovin.

Vitamín K2-MK 7 (120t)  je produkován přírodním způsobem za pomocí patentované technologie, která využívá bakterie Bacillus subtillis při fermentaci sóji. Výsledkem je prvotřídní produkt, s dobou působení 24 hodin. Zákazníkům můžeme zaručit, že náš produkt neobsahuje žádné chemikálie ani rozpouštědla. Neobsahuje žádné přidané látky ani žádné konzervační prostředky. A není vyroben pomocí syntetických procesů. Při výrobě tohoto produktu Vitamin K2 byl použit výhradně VitaMK7®. VitaMK7® je naprosto přírodní produkt a během jeho výroby se nepoužívají žádné chemikálie ani rozpouštědla. Tento přírodní proces je patentován v Evropě, USA a Japonsku.
Vitamín K2 udržuje zdravé kosti a tepny, zajišťuje vstřebávání vápníku do kostí a snižuje počet a intenzitu křečí. Příznivě ovlivňuje nadměrné krvácení při menstruaci a snížuje vápenatění aorty a onemocnění koronárních tepen.

Vitamín D3 (120t) můžete doplnit opalováním na slunci. Bohužel v zimním období je to zcela nemožné, proto je dobré doplnit tento vitamín prostřednictvím doplňku stravy. Vitamín D přispívá ke vstřebávání a využítí fosforu a vápníku v organismu. Prospívá k udržení dobrého stavu kostí a zubů. Podporuje činnost svalů a funkci imunitního systému. Vitamín je dobré doplňovat během zímních měcíců, hlavně v oblastech s inverzí a smogem. Doporučuje se užívat seniorům, ženám v menopauze, v období růstu, vegetariánům a sportovcům.

Dávkování:
dospělí: 1x denně 1 tabletu  ideálně po jídle kdykoliv v průběhu dne. Během letních měsíců června, července a srpna konzultujte denní dávku s lékařem.

Minimální trvanlivost: do data uvedeného na obalu.

 

Vitamin K2 MK-7 je forma vitaminu K2, která je tělem absorbována v nejvyšší míře. Získává se z tradičního japonského fermentovaného sójového produktu jako výsledek fermentace bakterií Bacillus subtilis natto.

Vysoce biologicky dostupná forma tablet Vitamin D3 obohacený o synergickou formu vitaminu K2.

Vitamin D3 se nazývá vitamin života – ovlivňuje správné fungování téměř všech systémů a orgánů v těle. V kombinaci s vitaminem K2 zvyšuje účinek na posílení kosterního systému.

  • Stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což navíc ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubů.
  • Účinkuje na zvýšení svalové síly a zabraňuje úbytku svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí.
  • Má vliv na zvýšení odolnosti těla vůči infekcím.
  • Cchrání před depresemi a apatií.

Vitamin K2 je nezbytný pro správné fungování těla, reguluje proces srážení krve a také pomáhá udržovat správnou minerální hustotu kostí. Odpovídá za správný transport vápníku z krve do kostní tkáně, což vám umožňuje udržovat zdravé a silné kosti a zvyšovat jejich odolnost.

Vlastnosti Vitamínů D3 + K2:

  • Zvyšuje mineralizaci kostí a zubů
  • Vitamin D pomáhá při správném vstřebávání / používání vápníku a fosforu
  • Vitamin D pomáhá při správném fungování svalů
  • Vitamin D pomáhá při správném fungování imunitního systému
  • Podílí se na procesu buněčného dělení
  • Je ideální pro zvýšení fyziologické hladiny testosteronu

Dávkování: dospělí: 1x denně 1 tabletu ideálně po jídle kdykoliv v průběhu dne. Během letních měsíců června, července a srpna konzultujte denní dávku s lékařem s ohledem na obsažený vitamín D.

Země původu: EU

Upozornění: doplněk stravy. Neužívejte současně jiný preparát s obsahem vitaminu D. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Výrobek by něměly užívat děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby přecitlivělé na některou z látek ve složení produktu. Nepřekračujte maximální denní dávku. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Skladování: uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte při 15-25 ° c v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. 

 

Vyrobeno pro: Bio detox s.r.o., Neumannova 1453/28, 156 00, Praha 5, ič:01657011, +420 775 160 048, info@bio-detox.cz, www.bio-detox.cz