www.semeko.cz

Bio-Detox Ušní svíce (svíčky) 8 párů

Kvalitní a oblíbený produkt Bio-Detox Ušní svíce (svíčky) 8 párů od výrobce s dlouholetou historií Bio-Detox k dostání zrovna dneska za super cenu. Teď za akční cenu 269 Kč.
Bio-Detox Ušní svíce (svíčky)
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
269

Ušní svíčky, svíce
Sada 8 párů různých vůní

1.levandule,  2.rozmarýn,  3.santalové dřevo,  4.bergamot, 

5.citrón,  6.mentol,  7.tea tree,  8.růže 

 

Ušní svíčky představují účinnou prevenci i rychlou pomoc při mnoha obtížích. Jejich použití je návratem k přírodní terapii podle velmi staré receptury.

Svíčky jsou duté a  ručně vyrobené z lňeného  plátna, kvalitního včelího vosku a napuštěné přírodními vonnými silicemi podporujícími léčebný účinek

 

Ušní svíčky používáme jako podpůrnou léčbu zdravotních problémů, které souvisí s:
–  nemocí dutin 
– nemocí uší (hučení, tlaku, nedoslýchavosti) 
– při psychickém přetížení a stresu
– při bolestech a migrénách
– při přepracovanosti a únavě
– při nespavosti 
– jako součást relaxace
– při nemocech horních cest dýchacích
– při bolestech v krku, angíně
– při rýmě
– jako prevenci nachlazení
– pro zvýšení imunity
– k posílení reflexních zón ucha
– a samozřejmě k samotnému čistění uší

 

Jak probíhá aplikace? 
K tomuto úkonu budete potřebovat asistenta. Položte se na bok někde v klidu, podložte si hlavu polštářem, případně se přikryjte dekou- celá procedura trvá totiž přibližně deset minut (5 minut na každé ucho). Poté se zavede svíčka do ucha a zapálí se.  Nemusíte se obávat stékání vosku, vše je bezpečné, plamínek pomalý a stálý. Svíčka se nechá hořet po vyznačenou čáru. Po dohoření se zbytek svíčky vyjme,  uhasí se v připravené sklenici s vodou. Ucho se dočistí smotkem vaty a celá procedura se opakuje na druhé ucho.

Účinkující faktory:

 1.Teplo – když je svíce zapálena a vložena do ucha, pacient ucítí příjemný proud teplého vzduchu ve sluchovodu. Tento proud stimuluje reflex v mezi-lebečním prostoru a vyrovnává teplotu. Dochází tak k naprosté relaxaci .

2. Tlak a vibrace – pomocí mírného podtlaku a vibrací svíce masíruje ušní bubínek, ale také efektivně odstraňuje ušní maz ze stěny kanálku. Odstraněním ušního mazu docílíte detoxikace a zlepšení pleti. Budete se cítit odpočatě a pohodlně.nek, ale tak

Upozornění: Určeno pouze k zevnímu použití.  Přípravek se nedoporučuje používat při perforaci ušního bubínku a alergii na obsažené látky. Nepoužívejte při ušních onemocnění. Nevhodné pro děti mladší 6ti let.

Distributor: Bio-detox, s.r.o., Neumannova 1453/28, 156 00, Praha 5
IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011