www.semeko.cz

Pharma 90 Liver Aid

Kvalitní a levný produkt Pharma 90 Liver Aid od oblíbené značky se zárukou kvality Bio Detox jednoduše můžete sehnat u nás nyní až neuvěřitelně levně! Výhodně za super cenu 259 Kč.
Pharma 90 Liver
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
259

Pharma Liver Aid je nejkvalitnější doplněk stravy v kapslích HPMC, který obsahuje speciálně vybraný komplex látek podporujících regeneraci a správné fungování jater. Řada Pharma je nejnovějším „dítětem“ společnosti OstroVit, která staví na první místo kvalitu surovin, péči o farmaceutickou výrobu a všechny ostatní komponenty, z nichž je doplněk vytvořen.

Pharma jsou naprosto elitní doplňky pro spotřebitele, kteří vědí, co je pro ně nejdůležitější.

 • 9 účinných látek
 • 90 tobolek v balení
 • Nejvyšší kvalita surovin a výroby
 • Láhev z tmavého skla s množstvím kapslí na celý měsíc.
 • Komplex složek podporujících správé fungování jater
 • Účinný spojenec v boji za zdravá játra

Pharma Liver Aid je komplex pečlivě vybraných bylin a látek, které každý den synergicky zvyšují výkon zatěžovaných jater, zlepšují jejich detoxikační funkce, podporují regeneraci a ochranné funkce. Postarejte se o svá játra, postarejte se o lepší zítřek pro své tělo, zdraví a pohodu.

Extrakt ze semen ostropestřce mariánského – ostropestřec mariánský standardizovaný na 80% silymarinu, včetně 30% silybinu a isosilibinu, který je známý svými blahodárnými vlastnostmi pro zlepšení funkce jater. Působí ochranně na žaludeční sliznici, podporuje detoxikační funkce a chrání jaterní buňky, tj. hepatocyty, které jsou obzvláště vystaveny NSAID, užívání alkoholu a dalším toxinům.

Extrakt z kurkumy – standardizovaný na 95% kurkuminoidů, podporuje nejen správný krevní oběh a kardioprotektivní funkce, ale také zlepšuje funkce našeho největšího orgánu, tj. jater.

Extrakt z listů artyčoku – standardizovaný na 5% cynarinu, má hepatoprotektivní účinek, tj. Chrání buňky naší jater, reguluje hladinu lipidů v krvi a reguluje hladinu glukózy a metabolismu inzulínu.

Extrakt z ovoce z černého pepře – standardizovaný na 95% piperin, zlepšuje trávení a zvyšuje průtok krve, což má za následek lepší prokrvení našich orgánů, analogicky zlepšuje jejich fungování.

N-acetylcystein (NAC) – je jednou z látek určených pro játra. Podporuje ochranné a detoxikační funkce jater a také se aktivně podílí na syntéze nejdůležitějšího tripeptidu v našem těle, tj. glutathionu, který hraje nejdůležitější antioxidační funkce těla.

L-glutathion – ve snížené formě. Neutralizuje volné radikály tím, že působí jako akceptor radikálů. Je syntetizován v každé buňce našeho těla a pomáhá očistit naše játra.

Cholin – cholin (v tomto případě bitartarátová forma) je organická chemická sloučenina, známá také jako vitamin B4, používaná hlavně pro své kognitivně stimulační vlastnosti (přímá transformace na acetylcholin, jeden z nejdůležitějších neurotransmiterů) nebo jako prevence pro zdravé játra. Zdravá játra jsou pak schopná snižovat akumulování tuku, chránit je před jejich chronickým zánětem, cirhózou nebo hypercholesterolemií.

Vitamin B6 – ve formě p-5-p, tj. pyridoxal 5-fosfátu. Je to nejlepší forma vitaminu B6, která je pro naše tělo k dispozici. Plní a podporuje oceán fyziologických funkcí a je nezbytný pro správné fungování všech orgánů v našem těle. Vlastnosti

Pharma Liver Aid:

 • Komplex bylin a biologických složek podporujících funkci jater.
 • Pečlivě vybrané sloučeniny se navzájem doplňují a tvoří komplexní doplněk.
 • Podporuje regeneraci hepatocytů, tj. jaterních buněk.
 • Podporuje ochranné funkce našich jater.
 • Reguluje metabolismus glukózy a inzulínu.
 • Podporuje krevní oběh a podporuje správné fungování našich jater.
 • Podporuje detoxikační funkce.

CZ/LIVER AID – je kvalitní doplněk stravy v kapslích hpmc, který obsahuje speciálně vybraný komplex látek podporujících regeneraci a správné fungování jater.

Specifikace a složení jedné kapsle: 100mg cholin bitartrát, 60mg extraktu ze semen ostropestřce mariánského (80% silymarin, z toho 30% silybin a isosilibin), 66mg extraktu z oddenku kurkumy (95% kurkuminoidů), 50mg n-acetylcystein (nac), 43mg inulinu, 33mg redukovaný l-glutathion, 33mg extraktu z listů artyčoku (5% cynarin), 3mg extraktu z černého pepře (95% piperin), 3mg vitamin b6 (*714%rhp) (pyridoxal 5′-fosfát p-5-p), obal tobolky (výplň: hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.

Výrobek může obsahovat: mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, pšenici, sezam, vejce, celer, hořčici, korýše, ryby.

Ddávkování: dospělí: 1x denně 3 kapsle ideálně s jídlem. maximální denní dávka (3 kapsle) obsahuje: cholin bitartrát 300 mg

Objem netto: 90 kapslí extrakt ze semen ostropestřce mariánského 200 mg

Hmotnost netto: 41g extrakt z oddenku kurkumy (95% kurkuminoidů) 200 mg hmotnost jedné kapsle: 0,45g n-acetylcystein (nac) 150 mg

Země původu: EU

inulin 130 mg redukovaný l-glutathion 100 mg extrakt z listů artyčoku (5% cynarin) 100 mg extrakt z černého pepře (95% piperin) 10 mg vitamin b6 (*714%rhp) (pyridoxal 5′-fosfát p-5-p) 10 mg (714% *rhp) obal tobolky (náplň: hydroxypropylmethylcelulóza) protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin. *rhp – referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte přípravek, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Výrobek by neměly užívat děti, těhotné ženy a kojící matky.

Skladování: uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte při 15-25 ° c v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. 

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže naleznete na spodní straně obalu.

Výrobce: Fitness trading Robert Szulborski, ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko.

Prodejce: Bio detox s.r.o., Neumannova 1453/28, 156 00, Praha 5, ič:01657011, info@bio-detox.cz, www.bio-detox.cz