www.semeko.cz

Vitamin Station Rychlotest Syfilis

Tento neodolatelný produkt Vitamin Station Rychlotest Syfilis od spolehlivé značky Vitamin Station lze zakoupit na našich stránkách nyní za příznivou cenu. Nyní nakoupíte za 369 Kč.
Vitamin Station Rychlotest

Příbalový leták: Syfilis_CZ

Jaké jsou výhody rychlotestu Syfilis?

  • Jednoduché a rychlé použití
  • Okamžitý výsledek z kapky krve
  • Test může vykonat kdokoliv a to jednoduše u sebe doma
  • Spolehlivý, 97% přesnost
  • Výsledek do 10 minut
     

Syfilis způsobuje spirálovitý patogen s názvem Treponema pallidum (TP) rozšiřuje se nejběžněji pohlavním stykem, ale může se přenášet i infikovanou krví při transfúzi nebo infekcí v děloze.

Otestujte se včas, pohodlně, diskrétně doma! Při včasné diagnóze se může začít s včasnou léčbou a tím zabráníte vážnějším příznakům. 

 

Nejčastější otázky
01 Jsou testy na více použití?
Test lze použít pouze jednou, proto doporučujeme dbát přesných pokynů návodu k použití, který naleznete v příbalovém letáku v krabičce každého testu.
02 Co když je výsledek nejasný?
Při aplikaci testu doporučujeme dbát přesných pokynů, které najdete v příbalovém letáku každého testu, abyste minimalizovali možnost nejistého výsledku. Např. u některých testů je nutné použít dostatečné množství krve, aby test spolehlivě fungoval a zobrazil jasný výsledek.
03 Jsou testy spolehlivé?
Testy jsou vysoce spolehlivé. Jejich spolehlivost se u každého testu liší, nicméně se v naprosté většině případů spolehlivost pohybuje nad 90%.
04 Co dělat v případě pozitivního testu?
V případě pozitivního testu navštivte svého praktického lékaře a další postup konzultujte výhradně s ním.