www.semeko.cz

Vitamin Station Rychlotest Syfilis

Tento skvělý výrobek Vitamin Station Rychlotest Syfilis od známé společnosti Vitamin Station můžete najít právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Nabídky již od 400 Kč.
Vitamin Station Rychlotest Syfilis
Popis produktu

Příbalový leták: Syfilis_CZ

Jaké jsou výhody rychlotestu Syfilis?

  • Jednoduché a rychlé použití
  • Okamžitý výsledek z kapky krve
  • Test může vykonat kdokoliv a to jednoduše u sebe doma
  • Spolehlivý, 97% přesnost
  • Výsledek do 10 minut
     

Syfilis způsobuje spirálovitý patogen s názvem Treponema pallidum (TP) rozšiřuje se nejběžněji pohlavním stykem, ale může se přenášet i infikovanou krví při transfúzi nebo infekcí v děloze.

Otestujte se včas, pohodlně, diskrétně doma! Při včasné diagnóze se může začít s včasnou léčbou a tím zabráníte vážnějším příznakům. 

 

Nejčastější otázky
01 Jsou testy na více použití?
Test lze použít pouze jednou, proto doporučujeme dbát přesných pokynů návodu k použití, který naleznete v příbalovém letáku v krabičce každého testu.
02 Co když je výsledek nejasný?
Při aplikaci testu doporučujeme dbát přesných pokynů, které najdete v příbalovém letáku každého testu, abyste minimalizovali možnost nejistého výsledku. Např. u některých testů je nutné použít dostatečné množství krve, aby test spolehlivě fungoval a zobrazil jasný výsledek.
03 Jsou testy spolehlivé?
Testy jsou vysoce spolehlivé. Jejich spolehlivost se u každého testu liší, nicméně se v naprosté většině případů spolehlivost pohybuje nad 90%.
04 Co dělat v případě pozitivního testu?
V případě pozitivního testu navštivte svého praktického lékaře a další postup konzultujte výhradně s ním.