www.semeko.cz

VItamín D3 + K2 90 tabletek

Nový kus VItamín D3 + K2 90 tabletek od společnosti s výborným jménem Bio Detox jde pořídit v naší online nabídce se slevou. Nabídka již od 189 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-Detox
189

D3 + K2 je složení vitamínů odvozených z přírodních surovin.

Vitamin K2 MK-7 je forma vitaminu K2, která je tělem absorbována v nejvyšší míře. Získává se z tradičního japonského fermentovaného sójového produktu jako výsledek fermentace bakterií Bacillus subtilis natto.

90 porcí produktu 1 porce = 1 tableta

Vysoce biologicky dostupná forma tablet Vitamin D3 obohacený o synergickou formu vitaminu K2.

Vitamin D3 se nazývá vitamin života – ovlivňuje správné fungování téměř všech systémů a orgánů v těle. V kombinaci s vitaminem K2 zvyšuje účinek na posílení kosterního systému.

  • Stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což navíc ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubů.
  • Účinkuje na zvýšení svalové síly a zabraňuje úbytku svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí.
  • Má vliv na zvýšení odolnosti těla vůči infekcím.
  • Cchrání před depresemi a apatií.

Vitamin K2 je nezbytný pro správné fungování těla, reguluje proces srážení krve a také pomáhá udržovat správnou minerální hustotu kostí. Odpovídá za správný transport vápníku z krve do kostní tkáně, což vám umožňuje udržovat zdravé a silné kosti a zvyšovat jejich odolnost.

Vlastnosti Vitamínů D3 + K2:

  • Zvyšuje mineralizaci kostí a zubů
  • Vitamin D pomáhá při správném vstřebávání / používání vápníku a fosforu
  • Vitamin D pomáhá při správném fungování svalů
  • Vitamin D pomáhá při správném fungování imunitního systému
  • Podílí se na procesu buněčného dělení
  • Je ideální pro zvýšení fyziologické hladiny testosteronu

Laboratorní testy produktu:

Ostrovit Vitamin D3 + K2 – mikrobiologické testování 21. 8. 2019

OstroVit Vitamin D3 + K2 – Výzkum obsahu vitaminu D3 11/12/2019

CZ/ Vitamín D3+K2 – „doplněk stravy“

Specifikace a složení jedné tablety: 100μg menachinon-7 mk-7 (vitamin k) získaný z bacillus subtilis natto (sója), 50μg cholekalciferol (vitamin d).50μg plnidla: mikrokrystalická celulóza, škrob; protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý;

Rozměr tablety: 9mm

Výrobek může obsahovat: mléko (včetně laktózy), pšenici, vejce, celer, hořčici, korýše.

Dávkování: dospělí: 1x denně 1/2 tablety ideálně po jídle kdykoliv v průběhu dne. během letních měsíců června, července a srpna konzultujte denní dávku s lékařem s ohledem na obsažený vitamín D

Maximální denní dávka 1/2 tablety obsahuje 25μg (500%rhp*) (1.000 iu) vitamínu D3 a 50μg vitamínu K2mk7 (66%rhp*). * rhp – referenční hodnota příjmu

Země původu: EU

Upozornění: doplněk stravy. Neužívejte současně jiný preparát s obsahem vitaminu D. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Výrobek by něměly užívat děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby přecitlivělé na některou z látek ve složení produktu. Nepřekračujte maximální denní dávku. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Skladování: uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte při 15-25 ° c v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. 

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže naleznete na spodní straně obalu.

Výrobce: Fitness trading Robert Szulborski, PL7591723945 ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko.

Prodejce: Bio detox s.r.o., Neumannova 1453/28, 156 00, Praha 5, ič:01657011, +420 775 160 048, info@bio-detox.cz, www.bio-detox.cz

Objem netto: 90 tablet          Hmotnost netto: 43g